electrical project engineer

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubuskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 40248
Praca stała
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:
  • planowanie i koordynowanie prac instalacyjnych
  • bieżące prowadzenie dokumentacji
  • przygotowywanie projektów elektrycznych
  • bieżący kontakt z podwykonawcami
  • wykonywanie przeglądów, napraw, odbiorów
  • diagnozowanie usterek w instalacjach elektrycznych/szafach sterowniczych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe - automatyka/elektryka/energetyka
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość sterowników PLC
  • uprawnienia SEP (dozorowe i eksploatacyjne)

Oferta:
  • ciekawa, pełna wyzwań praca w stale rozwijającej się firmie
  • realna szansa na rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • codzienna praca z najnowszymi technologiami
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)