ELASTYCZNY PRACOWNIK PRODUKCJI Z GWARANCJĄ GODZIN

T&S Group Sp. z o.o.

Tilburg (Holandia), zagranica

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Miejsce pracy: Tilburg (Holandia)

Opis stanowiska:

  • praca jako pracownik produkcyjny w jednym z zakładów pracy na terenie Holandii ( okolice Waalwijk-Tilburg)
  • proste prace magazynowe,
  • praca na produkcji (produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych), w ogrodnictwie i różnego rodzaju magazynach,
  • praca przy rozładunku/załadunku towarów, etc.
  • gwarancja 25 godzin/tydzien przez pierwsze 8 tygodni ( po spełnieniu warunków określonych przez pracodawcę)

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres minimum.13 tygodni - konieczne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komuniaktywnym,
  • prawo jazdy kat. B. mile widziane,
  • gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach,
  • gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach,
  • pozytywne podejście do zleconych zadań

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
  • Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:

- zakwaterowania
- ubezpieczenia
- transportu lokalnego

  • dla najbardziej zmotywowanych kandydatów transport do Holandii gratis!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.