Ekspert Zapewnienia Jakości - Audytor

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców materiałów wyjściowych oraz usług jakościowych i produktów gotowych dla Grupy Polpharma poprzez nadzorowanie przestrzegania właściwych regulacji prawnych i norm w miejscu wytwarzania lub prowadzenia działalności dostawców;
  • terminowa realizacja planu jakościowych audytów zewnętrznych;
  • tworzenie raportów z audytów jakościowych;
  • podejmowanie decyzji o akceptacji/odrzuceniu lub ponownej akceptacji dostawcy w ramach przeprowadzonego audytu jakościowego,
  • ocena i akceptacja dostarczonego przez dostawcę planu działań korygująco -naprawczych;
  • wsparcie lokalnych specjalistów i menedżerów w przeprowadzeniu audytów wewnętrznych;

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów jakościowych lub pracy w zakresie nadzoru nad produkcją farmaceutyczną;
  • znajomość technologii wytwarzania produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz suplementów diety;
  • znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego oraz regulacji związanych z farmaceutykami;
  • znajomość systemów zarządzania jakością oraz narzędzi zarządzania ryzykiem;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mobilność i dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych;
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, a w szczególności negocjacyjne.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny.