Ekspert w dziedzinie OBSŁUGI KLIENTA - bez doświadczenia!

esgroup

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

W oparciu o innowacyjne rozwiązania marketingowe i nasze doświadczenie prowadzimy obecnie działania promocyjne skierowane do klientów indywidualnych.

Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w marketingu?
Weź udział w naszym projekcie i dołącz do firmy z międzynarodowymi korzeniami!

Aktualnie szukamy: OSOBY DO OBSŁUGI KLIENTA

Sukces Naszego projektu zależy między innymi od Ciebie i tego w jaki sposób poradzisz sobie z budowaniem wizerunku marki, dla której prowadzimy kampanię.

Od pierwszych dni zaoferujemy Tobie:
- Szkolenie w pełni przygotowujące do wykonywania pracy
- Szerokie możliwości rozwoju w strukturach firmy, w różnych dziedzinach (m.in. szkolenia osób, rekrutacji, motywowania)
- Wynagrodzenie uzależnione w 100% od Ciebie

Jeżeli Twój żywioł to praca z ludźmi, cenisz sobie możliwości zdobywania coraz to nowej wiedzy i doświadczenia i chcesz być najlepszy w branży, to znaczy, że czekamy na Ciebie!

Zgłosić się do nas jest bardzo prosto, wystarczy CV wysłane za pośrednictwem portalu , a po analizie Twojej kandydatury skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i spotkamy w dogodnym dla Nas i dla Ciebie terminie!

Wymagania

Jeżeli uważasz, że:

- jesteś otwartą osobą
-umiesz prowadzić interesujące i efektywne rozmowy
-cenisz sobie możliwość dzielenia się własnymi pomysłami
-łatwo dostosowujesz się do zmian
-dobrze czujesz się, kiedy masz wyznaczony cel i do niego dążysz

…. to właśnie Ciebie potrzebujemy w Naszym zespole!

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta