Ekspert w ADWORDS [praca zdalna]

Convertis sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

<center>Poszukiwany ekspert w ADWORDS [praca zdalna]</center>

Jeśli wspierasz sklepy internetowe w tym by coraz więcej sprzedawały i specjalizujesz się w ADWORDS na konkurencyjnym rynku e-commerce, a Twoje drugie imię to rzetelność i dokładność – dołącz do naszego zespołu jako ADWORDS-MEN.

Tworzymy i obsługujemy sklepy internetowe dla klientów jako ecommerce-manager pl. Wdrażamy niesamowite rozwiązania e-commerce i sprawiamy, że małe i średnie firmy stają się wielkie. Pracujemy w niesamowicie przyjaznym i wspierającym się otoczeniu i doskonałej relacji z klientami.

Zakres obowiązków:

Główne zadanie osoby na tym stanowisku to:

  • Obsługa kont ADWORDS klientów (tworzenie strategii kampanii, tworzenie kampanii, analiza i optymalizacja kampanii)
  • Analizowanie i optymalizowanie innych kanałów sprzedaży.

A poza tym:

  • Współtworzenie i dbanie o sprawne wdrożenie strategii rozwoju kanałów e-commerce
  • Usprawnianie stron sprzedażowych w celu zwiększenia konwersji,
  • Analizowanie potrzeby użytkowników i ich zachowania w serwisie,
  • Analizowanie danych dotyczących efektywności prowadzonych działań i ich raportowanie.
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Przewidywanie trendów, rekomendacje
  • Zarządzanie całym projektem klienta
  • Współpraca z całym zespołem wdrożeniowym

Wymagania:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii ADWORDS
  • Bardzo dobra znajomość rynku i trendów e-commerce
  • Wysoki poziom orientacji na klienta
  • Terminowość, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analizy raportów i wyciągania wniosków dla optymalizacji działań
  • Dążenie do własnego rozwoju, poznania nowych technologii

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2500 – 5000 zł netto (przy umowie o pracę lub ekwiwalent na fakturze)
  • Pracę zdalną / zdalnie (cała Polska) lub w biurze: Warszawa - Pola Mokotowskie
  • Ciągłą naukę, wsparcie i rozwój w zakresie: e-commerce, programowania, produktywności
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość na Twoje pomysły
  • Dużą niezależność i samodzielność w doborze sposobu realizowanych zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy do pracy pełnej wyzwań

Jak aplikować:

1. Zamiast listu motywacyjnego wyślij przykłady działań na rzecz sklepów e-commerce (np. prowadzonych kampanii ADWORDS, optymalizacji konwersji stron). Opisz te przykłady w max 1000 znaków. Najbardziej interesują nas głównie rezultaty, czyli zrzuty ekranu z statystyk (bez danych wrażliwych).

2. Załącz także swoje CV.

Szukamy osoby niezwykłej, wiec pokaż nam że taki / taka jesteś.

<p align="justify">Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Convertis Sp z oo z siedzibą w Warszawie, ul. Ogrodowa 31/35, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”.</p>

Prezentacja firmy

Tworzymy i obsługujemy sklepy internetowe jako convertis.pl. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce