Ekspert samochodowy

M Projekt

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

MotoControler to ogólnopolska firma wyspecjalizowana w sprawdzaniu samochodów przed zakupem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób posiadających kwalifikacje na stanowiskach:

Jeżeli szukasz możliwości dalszego rozwoju? Chcesz zdobyć dodatkowe doświadczenie w nowoczesnej firmie? Skontaktuj się z nami!

Poszukujemy osób zamieszkałych w rejonach: Poznań, Złotów, Piła, Międzychód, Gniezno, Konin, Kalisz, Kępno, Pleszew, Rawicz, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Kościan, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Turek, Wągrowiec, Wieleń.

Co oferujemy:

Możliwość wygenerowania dodatkowych przychodów

Elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości czasowych pracownika

Wsparcie marketingowe

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Nasze wymagania:

Doświadczenia w motoryzacji min 5 lat

Prawo jazdy kat. B

Własny środek transportu

Biegła obsługa komputera

Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Szukamy ludzi z doświadczeniem i pasją

Obowiązki:

Oględziny pojazdu w oparciu o procedury firmy

Wykonanie raportu z oględzin w formie elektronicznej

Prezentacja firmy

MotoControler to profesjonalna sieć ekspertów motoryzacyjnych wys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis