Opis stanowiska pracy

Estēe Lauder Companies jest jedną z wiodących firm kosmetycznych utożsamianą z doskonałą jakością usług oraz innowacyjnymi produktami najwyższej jakości, posiadająca w swoim portfolio między innym takie marki jak: Estee Lauder, Clinique, MAC, ADF, Bobbi Brown, Smashbox, Bumble&bumble.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ekspert Marki La Mer

Miejsce pracy: Płock

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: LM/Expert/Kielce/01_2016

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta – dobór właściwych kosmetyków, prezentacja produktów zgodnie z filozofią i standardami marki,
  • Realizacja celów sprzedażowych i maksymalizowanie sprzedaży produktów marki La Mer,
  • Aktywny udział w akcjach organizowanych na stoisku i w promowaniu nowych kolekcji,
  • Dbanie o profesjonalny wygląd stoiska i produktów La Mer.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności profesjonalnej obsługi klienta,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Entuzjazm! :)
  • Energia! :)
  • Elastyczność,
  • Wiedza z zakresu kosmetologii i pielęgnacji.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie,
  • Szkolenia,
  • Ciągły rozwój zawodowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Unikalną atmosferę pracy :)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Estee Lauder (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Prezentacja firmy

ESTEE LAUDER COMPANIES powstała w 1946 roku. Założyła ją Josephin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Doradztwo / Konsulting