Ekspert lub podmiot dysponujący ekspertem z zakresu przedsiębiorczości, do projektu Self-E

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o.

16-400 Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Ogólny: Zadaniem eksperta będzie praca w międzynarodowym zespole, którego efektem prac będzie opracowanie raportu dotyczącego aktualnego poziomu nauczania przedsiębiorczości w szkołach wśród młodzieży w wieku 14-19 lat. Jednym z najważniejszych elementów raportu będzie opracowanie programu nauczania przedsiębiorczości uwzględniając uzyskane wyniki podczas badania.

Szczegółowy:

1. Udział w pracach dotyczących opracowania kwestionariusza badawczego

2. Przeprowadzenie badań wśród młodzieży w wieku 14-19 lat.

3. Praca z ekspertami nad opracowaniem raportu zawierającego:

a. analizę wyników,

b. program nauczania przedsiębiorczości młodzieży w wieku 14-19 lat przez szkoły,

c. program pięciodniowego kampusu służącego wymianie doświadczeń, integracji oraz nauczania przedsiębiorczości dla 200 osobowej grupy.

4. Udział w spotkaniach ekspertów w Polsce i na Litwie.

5. Udział w pięciodniowym kampusie.

6. Udział w konferencji kończącej projekt.

Wymagania

1. Posiadanie wykształcenia wyższego z ekonomii, zarządzania, przedsiębiorczości lub pedagogicznego.
2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
3. Doświadczenie w prowadzeniu kursów/szkoleń.
4. Znajomość zasad przeprowadzania badań społecznych i opracowywania raportów.

Prezentacja firmy

Misją Parku Naukowo – Technologicznego Polska - Wschód w Suwałkac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media