Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w branży HR? Potrafisz przekazywać wiedzę innym?

Zostań naszym ekspertem i prowadź szkolenia online (webinaria) dla działów HR.

Praca dodatkowa, kilka godzin w miesiącu.

ZADANIA:

- opracowywanie programów szkoleniowych,
- prowadzenie warsztatów online (webinariów).

OCZEKUJEMY:

- przede wszystkim  praktycznego  doświadczenia w branży HR,
- gotowości do prowadzenia szkoleń z zakresu rekrutacji i selekcji kandydatów,
motywowania, oceniania, udzielania informacji zwrotnej, delegowania zadań,
rozwiązywania  konfliktów, zarządzania wiekiem pracowników, różnorodnością,
prowadzeniem AC oraz DC. Lista oczywiście nie jest zamknięta. Ma stanowić
dla Was wskazówkę, nadać kierunek. Jeśli posiadacie wiedzę i doświadczenie
w innych obszarach związanych  z HR dla biznesu  zaprezentujcie  je nam,
- profesjonalnego podejścia do współpracy i chęci nawiązania partnerstwa
biznesowego.

OFERUJEMY:

- dużą swobodę w zakresie metod prowadzenia warsztatów, przekazywania treści i pracy z grupą,
- możliwość nawiązania stałej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania. Załącz swoje CV i określ  planowaną tematykę szkoleń.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia