ekspert FTTH - opiekun klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska (nr licencji 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, lidera z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób gotowych do podjęcia wyzwań na stanowisku:

Nr ref.: 32806
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • informowanie o nowej usłudze oraz aktywne pozyskiwanie klientów na przydzielonym terenie

  • promowanie i sprzedaż usług technologii światłowodowej

  • realizacja założonych celów sprzedażowych

  • przygotowywanie raportów i wspieranie działań marketingowych

  • badanie rynku klientów i kształtowanie pozytywnego wizerunku marki Orange

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność w godzinach głównie popołudniowych

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy z zakresu technologii telekomunikacyjnych

  • chęć i motywacja do  zdobycia doświadczenia w sprzedaży i budowaniu relacji z Klientem indywidualnym

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i aplikacji mobilnych

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2500 PLN brutto plus atrakcyjny system premiowy

  • narzędzia do pracy

  • zadaniowy system czasu pracy

  • wsparcie lidera i zespołu w realizacji celów

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)