Ekspert ds. Ubezpieczeń

Open Brokers S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Jako Ekspert ds. Ubezpieczeń:

  • będziesz wspierać Klientów w wyborze ubezpieczeń majątkowych i na życie
  • pomożesz w dopasowaniu ubezpieczenia do potrzeb Twojego Klienta
  • dla Klientów i dla nas będziesz wyjątkowy, bo wiemy jak cenne jest dobre doradztwo w ubezpieczeniach
  • będziesz Ekspertem, którego potrzebuje wymagający Klient
  • możesz zbudować własny zespół doradców

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń - to bardzo ważne dla nas i dla Twoich Klientów
  • szukasz nowych szans i możliwości
  • chcesz dynamicznie rozwijać swoją karierę w branży ubezpieczeń
  • chcesz pracować w firmie z misją i pasją

Prezentacja firmy

Open Brokers S.A. to nowoczesna multiagencja ubezpieczeniowa obecna na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting