Ekspert ds. sprzedaży usług IT (osoba techniczna)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient to wiodący na rynku IT producent zaawansowanych systemów wspomagających interakcję między klientami i dostawcami usług, takich jak wirtualny oddział, moduły klasy Business Intelligence czy call/contact center. Prowadzi zaawansowane projekty informatyczne dla znanych, globalnych marek w 12 krajach. Klienci to najbardziej rozpoznawalne marki  w branżach takich jak: bankowość, ubezpieczenia, szeroko pojęta branża finansowa.

Miejsce Pracy: Warszawa 70%, Cała Polska 30%

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług IT mających na celu wzrost sprzedaży
  • Ścisła współpraca z działem handlowców
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Wspólne wyjazdy do klienta
    • Zapewnienie wsparcia od części technicznej
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz zapewnianie najwyższych standardów obsługi
  • Realizowanie określonych planów sprzedażowych
  • Udział w negocjacjach handlowych

Wymagania

  • Ambicja, przebojowość i pragnienie odnoszenia sukcesów
  • Wysokie kompetencje biznesowe i interpersonalne
  • Chęć rozwijania się zawodowo w obszarze IT
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży:
  • systemów CRM, ERP lub oprogramowania call center lub
  • sklepach komputerowych, z elektroniką lub
  • sklepach RTV i AGD
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w renomowanej Firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach zatrudnienia na b2b
  • Pakiet benefitów: karta multisport i opieka medyczna
  • Samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media