Ekspert ds. Likwidacji Szkód

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się instytucji działającej w sektorze finansowym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ekspert ds. Likwidacji SzkódMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie wytycznych i procedur z zakresu likwidacji szkód;
  • Analiza zebranej w sprawach dokumentacji szkodowej;
  • Merytoryczne wsparcie zespołu operacyjno-prawnego w zakresie prowadzonych postępowań roszczeniowych;
  • Analiza roszczeń klientów;
  • Odpowiedzialność za procesy likwidacji szkód;
  • Inicjatywa we wdrażaniu nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Prawo i Administracja);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie z obszaru likwidacji szkód na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zakresie likwidacji szkód osobowych, w tym sądowych z ubezpieczeń dobrowolnych oraz odpowiedzialności cywilnej - zarówno z ubezpieczeń komunikacyjnych jaki i majątkowych;
  • Wiedza z zakresu unormowań prawnych wpływających na zasady ustalania odpowiedzialności oraz rozpatrywania roszczeń z tytułu odpowiedzialności cywilnej;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwój zawodowy w zespole ukierunkowanym na wysoką jakość obsługi klienta;
  • Możliwość ciekawej pracy w prężnie rozwijającej się organizacji;
  • Realny wpływ na kształtowanie struktury, procesów i zespołu;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwój dotychczasowych umiejętności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.