Ekspert ds. bezpieczeństwa i oddziaływania fal E-M na środowisko

Laboratorium Przetwarzania Obrazu i Dźwięku Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

w ramach projektu: Opracowanie technologii Innowacyjnego skaner terahercowego powszechnego użytku do badania zawartości pestycydów w warzywach i owocach.

Znak sprawy: 4/LPOD/B+R/UE/2015

W związku z ubieganiem się o dofinansowanie przedmiotowego projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach konkursów prowadzonych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju dla działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oraz planowaną realizacją projektu pn. „Opracowanie technologii innowacyjnego skanera terahercowego powszechnego użytku do badania zawartości pestycydów w warzywach i owocach” współfinansowanego w ramach środków UE, Laboratorium Przetwarzania Obrazu i Dźwięku Sp. z o.o. ogłasza nabór oraz zaprasza do składania aplikacji zgodnie z wymaganiami określonymi w treści ogłoszenia.

Wymagania

minimum wykształcenie wyższe w stopniu doktora habilitowanego o kierunku związanym z bezpieczeństwem lub zgodnym z przedmiotem projektu (bioinformatyka, informatyka, biologia, telekomunikacja),  co najmniej 8-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia badań naukowych z dziedziny bezpieczeństwa, bioinformatyki, informatyki lub tematyki pokrewnej,  doświadczenie w realizacji grantów badawczych oraz wiedza merytoryczna w zakresie realizacji i wdrażania wyników projektów badawczych potwierdzona udziałem w co najmniej trzech projektach o charakterze badawczo-rozwojowym,  doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych potwierdzone udokumentowanym dorobkiem naukowym (przynajmniej 15 publikacji, z czego 5 rangi międzynarodowej),  znajomość zagadnień związanych z oceną poziomu zagrożeń i wpływu fal E-M na środowisko oraz projektowaniem i implementacją zaawansowanych systemów ochrony danych, jak również opracowywania polityk bezpieczeństwa,  znajomość zagadnień technicznych związanych z tematyką projektu, w stopniu umożliwiającym realizację przewidzianych w projekcie badań przemysłowych i prac rozwojowych.

Prezentacja firmy

Prowadzona przez LPOD działalność badawczo-rozwojowa nastawiona j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój