Ekspert ds. Bankowości Detalicznej

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.

Miejsce pracy: Poznań

NR REF: 16029022

Zadania:

  • Realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych poprzez efektywne finalizowane wniosków kredytowych klientów, a także budowanie i pogłębianie relacji z klientami
  • Realizacja wyznaczonych działań akwizycyjnych w obszarze wzrostu liczby klientów z grupy docelowej poprzez efektywne wykorzystanie procesu sprzedaży oraz odpowiedzialność za utrzymanie dotychczasowych klientów
  • Bieżące informowanie i poszerzanie wiedzy klientów o produktach oferowanych przez Bank
  • Udział w akcjach mikromarketingowych, przygotowywanie i organizacja prezentacji dotyczących produktów oferowanych przez Bank dla istniejących i potencjalnych klientów Banku
  • Zapewnienie zgodności przeprowadzanych działań z wymaganiami kontroli wewnętrznej, aktualnie obowiązującymi procedurami Banku, wymaganym poziomem jakości, etyką sprzedaży i zasadami odpowiedzialności wobec naszych klientów, siebie wzajemnie i naszej firmy
  • Rozwiązywanie problemów klientów, w tym również związanych z reklamacjami, zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami
  • Stałe poszerzanie wiedzy i dogłębne poznawanie produktów kredytowych oferowanych przez Bank i konkurencję oraz dzielenie się zdobytymi informacjami ze współpracownikami i działami współpracującymi
  • Dzielenie się z innymi członkami zespołu osiąganymi sukcesami, sposobem i metodologią ich realizacji, w celu wymiany doświadczeń i wzajemnego rozwoju zespołu
  • Opieka nad grupami nowozatrudnionych pracowników
  • Mentoring i coaching specjalistów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (szczególnie usług finansowych)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (szczególnie w budowaniu relacji z klientem)
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu (mile widziane)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office
  • Umiejętność przekonywania, budowania relacji, efektywnej komunikacji
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywujący system premiowy
  • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy
  • Szkolenia (zarówno merytoryczne, jak i rozwijające kompetencje miękkie)
To apply for the vacancy please click on the 'APLIKUJ' button on the right side of this job offer.
Bank Handlowy w Warszawie S.A. Bank Handlowy w Warszawie S.A.