Opis stanowiska pracy

• pracownik terenowy w charakterze specjalisty biologa pozyskującego dane w ramach realizacji projektu;
• prace kameralne – opracowanie danych terenowych w bazie excel;

Miejsce pracy:
• okolice Szczecina, Chojny, Rzepina, Torzymia, Świebodzina.

Wymagania

• umiejętność rozpoznawania tropów ssaków;
• prawo jazdy kategorii B;
• wykształcenie wyższe przyrodnicze;
• doświadczenie zawodowe w zakresie rozpoznawana tropów zwierząt;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

Firma FPP Enviro (dawne FPP Consulting) rozpoczęła działalność w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo