Opis stanowiska pracy

Realizujemy innowacyjny, ogólnopolski projekt doradztwa motoryzacyjnego.

Na terenie woj. lubuskiego - miasta Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żary, Gubin, Świebodzin, Drezdenko w szczególności. W sprawie innych miejsc w województwie łódzkim prosimy o kontakt. Poszukujemy zaufanych, gotowych do podjęcia nowych wyzwań osób, które posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu motoryzacji. Dzięki posiadanej wiedzy i rzetelności pracy osoby te mogą zostać przyjęte do projektu. Osoby zaangażowane w projekt będą odpowiedzialne na terenie swojego miasta lub powiatu za zaspokajanie potrzeb motoryzacyjnych osób chcących sprzedać lub kupić auto osobowe. Firma IWT zatrudni osoby na stanowisku:

Indywidualny Doradca Motoryzacyjny

Wymagania:
- specjalistyczna wiedza motoryzacyjna
- posiadanie własnego środku transportu
- wiedza z zakresu zakupów aut używanych
- posiadanie aparatu cyfrowego
- posiadanie laptopa oraz dostępu do Internetu
- posiadanie samochodowego miernika lakieru

Idealny kandydat powinien :
- być osobą ambitną cechującą się samodzielnością
- posiadać wysoką kulturę osobistą
- posiadać doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- posiadać doświadczenie w branży motoryzacyjnej
- pasjonować się samochodami osobowymi
- z łatwością posługiwać się komputerem
- umieć rozpoznać wady oraz uszkodzenia samochodu osobowego

Wybranym osobom oferujemy:
- możliwość uzyskania dodatkowego źródła dochodu
- rozwój osobisty i zawodowy
- dynamiczną pracę
- pracę blisko miejsca zamieszkania
- wyłączność na zlecenie w wybranym obszarze działania
- elastyczny, nienormowany czas pracy

Szczegóły dostępne na stronie moto-zakup

Formularz rekrutacyjny jest dostępny na naszej stronie.

Prezentacja firmy

Profesjonalne inspekcje aut przed zakupem na terenie całej Polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne