Opis stanowiska pracy

Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” Spółka Akcyjna z siedzibą w Miasteczku Śląskim przy ulicy Hutniczej 17, 42-610 Miasteczko Śląskie poszukuje kandydata na stanowisko:

EKSPEDYTOR

Do zakresu obowiązków na ww. stanowisku należy m.in.:

  • obsługa wózka widłowego spalinowego,
  • obsługa ręcznej wiązarki typu TITAN HKE,
  • załadunek samochodów ciężarowych,
  • odbieranie wyrobów gotowych z produkcji,
  • wystawianie dokumentów wysyłkowych,
  • obsługa komputera,
  • praca w systemie zmianowym (600-1400, 1400-2200).

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (technik mechanik),
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego spalinowego z wymianą butli, zakończone egzaminem z Urzędu Dozoru Technicznego,
  • doświadczenie w pracy wózkiem widłowym.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • systematyczność,
  • obowiązkowość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie lekowe.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@hcm.com.pl do dnia 28 lutego 2019 r.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: ekspedytor.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko EKSPEDYTOR zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującego oświadczenia (zgoda w tym zakresie ma charakter fakultatywny):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez HCM SA”

Prezentacja firmy

Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” Spółka Akcyjna jako czołowy, krajowy pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna