Ekspedytor sprzedaży/sprzedawca-osoba zarejestrowana w PUP

F.H.U. Modo

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Ekspedytor sprzedaży/sprzedawca

Przyjmiemy osobę bezrobotną na staż. Warunkiem jest rejestracja w urzędzie pracy.
Po zakończeniu stażu jest możliwość zatrudnienia na umowie.

Organizacja wysyłki towaru do nabywcy: kompletowanie i
przygotowanie produktu zamówionego drogą pocztową i internetową, telefoniczną.
Zadania zawodowe:
dokładne sprawdzanie zamówienia nabywcy z punktu widzenia
możliwości jego realizacji;
prowadzenie ewidencji zamówień;
ustalanie kolejności przesyłek;
kompletowanie zamówień, sprawdzanie przygotowanej przesyłki
pod względem zgodności z zamówieniem;
pakowanie zamówionego produktu i przygotowywanie go do
wysyłki;
prowadzenie dokumentacji wysyłki towaru;
sporządzanie i ewidencja rachunków za przesłane towary.
Dodatkowe zadania
zawodowe:
wysyłanie ulotek, folderów itp., zachęcających nabywców do
dalszej współpracy;
wysyłanie ofert nowych produktów (katalogi) do potencjalnych
odbiorców;
prowadzenie banku informacji o odbiorcach oraz aktualizowanie
posiadanych informacji;
kontrolowanie opłat pocztowych za przesyłki pod względem ich
aktualności;
wykonywanie prac związanych z załatwianiem reklamacji
nabywców.

Wymagania

Wykształcenie min średnie
Punktualność,
Uczciwość
Rzetelna praca
Miła aparycja
Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność obsługi komputera (word, exel)
Znajomość platform sprzedażowych typu allegro, ebay
Grafika komputerowa-poziom podstawowy

Prezentacja firmy

Zaopatrzenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
9m-cy