Ekspedientka w sklepie spożywczym

K&K

33-389 Jazowsko, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zarówno doświadczonych osób jak i osób, które nie posiadają praktyki w pracy w sklepie - ale chcą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe.

Zatrudnienie na terenie Jazowska

Praca związana z funkcjonowaniem sklepu spożywczego: obsługa kasy fiskalnej, udział w zatowarowaniu sklepu, dbałość o ładną ekspozycje towarów na półkach, profesjonalna obsługa klienta i inne prace zlecone.

Stanowisko Ekspedientka w sklepie spożywczym

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji lub do odwiedzenia nas osobiście w naszym sklepie w Jazowsku 421 od poniedziałku do soboty w godzinach 06.00-21.00. Na spotkanie proszę zabrać ze sobą takie dokumenty jak: CV, świadectwa pracy, dowód osobisty, książeczkę Sanepid (jeżeli Państwo posiadacie).

Wymagania

- doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym - mile widziane
- umiejętności obsługi kasy fiskalnej - lub chęć do nauki
- pozytywne nastawienie do klienta
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- komunikatywność
- mile widziana książeczka Sanepid

Prezentacja firmy

Sklep Spożywczy <br/> Delikatesy u Janusza <br/>Jazowsko 241 <br/>33-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 680PLN - 1 680PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie