Ekspedientka Outlet Park Szczecin

Maxima

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma odzieżowa Maxima zatrudni ekspedientkę do salonu z odzieżą damską w Outlet Park, mile widziana studentka.
Wymagania:
• łatwość nawiązywania kontaktów;
• miła aparycja;
• zorientowanie na rynek mody oraz aktualne trendy;
• mile widziane doświadczenia w handlu/obsłudze klienta.

Zakres obowiązków:
• Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
• Obsługa klienta w zgodzie ze standardami firmy;
• Dbanie o wygląd i wystrój salonu
• Współpraca z całym zespołem

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego z dopiskiem Ekspedientka Szczecin.

Prezentacja firmy

MAXIMA to ekskluzywna polska marka odzieżowa, obecna na rynku od 1996 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie