Ekspedient w strefie wolnocłowej

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Wrocław Port Lotniczy

OFERUJEMY:

-pracę od zaraz;
-konkurencyjne wynagrodzenie 15 zł/h brutto wraz z premią;
- PREMIE Frekwencyjną 500 zł brutto co miesiąc
-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o
pracę bezpośrednio z firmą;
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;
-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;
-możliwość doskonalenia umiejętności językowych;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa stanowiska na terenie strefy wolnocłowej;
- obsługa klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;
- sprzedaż sugerowana;
- dbanie o funkcjonowanie zaplecza

WYMAGANIA:

-dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
6:00-18:00 lub 18:00-6:00;
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-dobra organizacja pracy własnej;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź kontakt pod nr tel.: 790 790 544