Ekektromechanik- serwisant utrzymania ruchu

Zakłady Mięsne Silesia S.A.

41-203 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków Pracownika będzie należało:

• naprawa i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
• wykonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń
• rozwiązywanie problemów technicznych związanych z utrzymania ruchu w zakresie mechaniki, elektryki, automatyki, hydrauliki
• konserwacja maszyn i urządzeń
• wykonywanie instalacji elektrycznych przy rozbudowie infrastruktury, obsługa zakładu pod kątem zapewnienia skutecznego oświetlenia

Wymagania

Wymagania stawiane na tym stanowisku to:

• wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe techniczne
• umiejętność rozumienia dokumentacji technicznej i czytania schematów
• doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym mile widziane
• ważne uprawnienia SEP min. do 1kV
• sprawność fizyczna ze zdolnością pracy na wysokości powyżej 3 m
• ważna książeczka zdrowia do celów sanitarno–epidemiologicznych (w przypadku braku książeczki – możliwość refundacji kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych)
• obowiązkowość, umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
• odpowiedzialność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do 3 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji