Hays Poland

EHS Specialist

Okolice Opola
NR REF.: 1126888

Dla naszego Klienta, spółki produkcyjnej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. BHP

Zakres obowiązków:
- Tworzenie oraz ciągłe doskonalenie standardów BHP
- Prowadzenie dokumentacji BHP
- Organizowanie pomiarów czynników szkodliwych w zakładzie
- Analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych, wypadków oraz wdrażanie działań prewencyjnych
- Reprezentowanie zakładu przy kontrolach instytucji zewnętrznych związanych z zakresem BHP
- Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego
- Prowadzenie audytów BHP, oraz szkoleń wstępnych
- Prezentowanie raportów, statystyk, analiz oraz zestawień dotyczących BHP
- Koordynacja projektu certyfikacji zakładu w zakresie normy ISO 45001

Wymagania :
- Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
- Minimum roczne doświadczenie w obszarze BHP w zakładzie produkcyjnym
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość pakietu Office - Umiejętność pracy w grupie Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w nowoczesnym środowisku w oparciu o nowy park technologiczny

Oferujemy:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy