Edukator - chemik, nauczyciel

Centrum Chemii w Małej Skali

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Chemii w Małej Skali to zespół naukowo-dydaktyczny zajmujący się popularyzacją chemii i dydaktyki chemii. Do zainteresowań naukowych pracowników zalicza się technika chemii w małej skali (więcej informacji na stronie internetowej Centrum - adres w google).

Poszukiwani pracownicy: edukatorzy (nauczyciele chemii). Najważniejszymi obowiązkami zatrudnionych AKTYWNYCH i CHĘTNYCH edukatorów będzie:
- prowadzenie zajęć laboratoryjno-warsztatowych i pokazów doświadczeń z zakresu chemii oraz w aspekcie przyrodniczym w siedzibie w Toruniu,
- uczestnictwo w wyjazdach do szkół (wyjazd poza Toruń, prowadzenie zajęć),
- przygotowywanie zajęć i opieka nad salami zajęciowymi oraz zapleczem sprzętowym,
- działalność organizatorska w obsłudze kursów edukacyjnych "wycieczki naukowe do Torunia".

Wymagania

- wykształcenie wyższe preferowana chemia,
- ukończony kurs przygotowania pedagogicznego,
- mile widziane doświadczenie w podobnej działalności,
- dyspozycyjność,
- kreatywność i dynamika w prowadzeniu zajęć,
- komunikatywność, otwartość, zapał, chęć do pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- samodzielność i silna motywacja do osiągania celów.

Poszukujemy pasjonatów, osób pozytywnie zakręconych nauką i pracą z młodzieżą. Nie jest to praca w budżetówce, tylko miejsce, które przynosi radość jeśli włoży się do niego zaangażowanie. Poszukujemy tylko AKTYWNYCH osób!

Prezentacja firmy

Firma zajmuję się edukacją uczniów i nauczycieli w zakresie nauk ścisłyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia