ECAD Inżynier/Projektant Obwodów Drukowanych

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automotive, zajmująca się wytwarzaniem oryginalnych i zamiennych części samochodowych, obecnie poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko ECAD Inżynier/Projektant Obwodów Drukowanych.

Miejsce pracy: Kraków
Zatrudnienie: Bezpośrednio u pracodawcy

Opis stanowiska:
- Projektowanie urządzeń elektronicznych dla branży automotive
- Tworzenie i weryfikacja wielowarstwowych obwodów drukowanych
- Analiza wymagań klienta, tworzenie wewnętrznych wymagań rozwijanych produktów
- Tworzenie dokumentacji technicznej (projekty obwodów drukowanych, charakterystyki elektryczne, symulacje, obwodów, pomiary, obliczenia)
- Udział w przeglądach projektu, analiza schematów pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej
- Tworzenie sprawozdań z badań, raportowanie występujących problemów
- Utrzymanie oraz wdrażanie nowych komponentów biblioteki Mentor Xpedition
- Współpraca z Inżynierami oprogramowania oraz Inżynierami mechaniki

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (elektronika lub pokrewne)
- Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki
- Doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych i znajomość problemów kompatybilności elektromagnetycznej EMC/EMI
- Umiejętność posługiwania się narzędziami ECAD i symulacyjnymi
- Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- Umiejętność analitycznego myślenia

Benefity:
- Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji
- Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego
- Pakiet szkoleń
- Fundusz socjalny
- Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz ubezpieczenie na życie
- Karta Multisport
- Praca w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria