Opis stanowiska pracy

Zarządzanie profilami marki w mediach społecznościowych zgodnych ze strategią komunikacji

- opracowywanie koncepcji kreatywnych w ramach kampanii internet i nowe media.
- opracowywanie body copy do printu
- opracowywanie contentu do różnych form internetowych (np.: www, kampanie banerowe) oraz w social media
- współpraca przy opracowywaniu koncepcji kreatywnych z managerem projektu
- sprawowanie nadzoru kreatywnego w procesie produkcji reklamowej
- opracowanie i implementacja strategii obecności marki w mediach społecznościowych
- przygotowywanie koncepcji kreatywnych związanych z komunikacją poprzez social media – realizacja i monitoring efektów
- story-telling - kreacja i realizacja

Przygotowanie i redakcja komunikatów prasowych, budowa/utrzymanie kontaktów z dziennikarzami oraz blogerami

Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

Wsparcie działań sprzedażowych poprzez odpowiedni dobór narzędzi w kontekście mediów społecznościowych

Współtworzenie i udział w projektach wspierających obsługę Klienta,

Monitoring i analiza wizerunku marki, monitoring efektów kampanii, raportowanie.

Wymagania

- dobra znajomość zagadnień komunikacji reklamowej i brandingu
- „lekkie pióro”, kreatywność, łatwość generowania koncepcji i ich wdrażania w życie
- poparta praktycznym doświadczeniem, wiedza z zakresu tworzenia kreatywnych koncepcji reklamowych
- znajomość nowoczesnych trendów w reklamie on line
- poparta praktycznym doświadczeniem, umiejętność tworzenia scenariuszy reklamowych, tekstów, haseł reklamowych
- doświadczenie w tworzeniu zawartości treści stron www oraz profili społecznościowych wraz z tworzeniem na nich komunikatów reklamowych i moderowaniem treści
- doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowej w kampaniach internetowych
- umiejętność pracy nad wieloma projektami i zadaniami
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie na podobnym stanowisku i osiągnięcia poparte portfolio mile widzanie

Min. 2 letniego doświadczenia w pracy w social media i szeroko pojętym Digitalu,
Praktycznej znajomości bieżących trendów i realiów w branży interaktywnej,
Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych,
Kreatywności oraz dynamizmu w działaniu
Dodatkowe języki obce mile widzanie

Oferujemy:
na O.P. umowa agencyjna, free-lance etc.
długoterminową współpracę oraz dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów
możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze.

Prezentacja firmy

Grupa Astel działa w kilku kierunkach, wśród których – wykonanie zewnętr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media