Dyrektor Działu Marketingu

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, 60-829, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

PROFITROOM jest jedną z największych polskich agencji interaktywnych, odnoszącą sukcesy na świecie, obecnie obsługującą ponad 1200 klientów. Firma specjalizuje się w ecommerce dla hoteli, jest największym polskim dostawcą systemu rezerwacji online, projektuje strony oraz świadczy usługi reklamowe. PROFITROOM ściśle współpracuje przy innowacyjnych projektach m.in. z Google i TripAdvisor.

Wyjątkowa szansa na najciekawszą robotę na świecie tylko dla JEDNEJ osoby!

Jeśli masz solidne doświadczenie, zarządzałeś(aś) zespołem, pasjonujesz się marketingiem i reklamą, sypiesz pomysłami i kumasz lejek konwersji to potrzebujemy właśnie Ciebie!

Miejsce pray: Poznań

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie 10-osobowym zespołem
  • Analiza marketingowa klientów agencji
  • Planowanie, realizacja i kontrola kampani emarketingowych
  • Optymalizacja sprzedaży przez system rezerwacji online
  • Koncepcje stron internetowych

Oferujemy:

  • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie w ustabilizowanej firmie
  • Dogodny dojazd – nasze biuro znajduje się w centrum miasta
  • Kurs języka angielskiego
  • Dopłaty do karty MultiSport
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Liczne spotkania firmowe i imprezy integracyjne

Wymagania

  • Conajmniej 2-3 letnie doświadczenie w branży interaktywnej / ecommerce
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Biegła znajomość narzędzi emarketingowych, szczególnie Analytics i AdWords
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie IQ ;)

Cechy osobowe:

  • Organizator
  • Analityczny umysł
  • Kreatywność
  • Teamplayer
  • Zmysł estetyczny

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce