E-marketing Sales Specialist

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli, a także firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz świadcząca usługi marketingowe dla Klientów z branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Nasza firma dołączyła również do ścisłego grona najlepszych agencji w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, obsługujemy już ponad 1500 hoteli w różnych zakątkach świata.

Marketing internetowy nie ma dla Ciebie tajemnic, a przy okazji posiadasz doświadczenie w sprzedaży ? Lubisz pracę z ludźmi, bardzo dobrze mówisz po angielsku i świetnie czujesz się w międzynarodowym środowisku ? Jeśli tak, jesteśmy przekonani, że ta oferta spełni Twoje oczekiwania !

Zakres obowiązków:

. Aktywna sprzedaż usług e-marketingowych dla obecnych i potencjalnych Klientów firmy

. Przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z Klientami

. Bieżące monitorowanie rynku i ustalanie strategii sprzedażowej

. Proponowanie najnowszych rozwiązań oferowanych przez firmę

. Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

. Wykształcenie wyższe

. Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży

. Dobra znajomość narzędzia Google AdWords

. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

. Samodzielność oraz systematyczność

. Umiejętności negocjacyjne

. Wysoka kultura osobista

. Mile widziane posiadanie certyfikatów Google AdWords

. Mile widziana znajomość branży turystycznej lub hotelarskiej

Oferujemy:

. Praca na pełen etat w ustabilizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny

. Umowa o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

. Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w centrum Poznania

. Kursy języka angielskiego dla osób o różnym poziomie zaawansowania

. Dopłaty do karty MultiSport Plus

. Codzienne dostawy owoców do biura i pyszna kawa

. Liczne spotkania firmowe i imprezy integracyjne

. Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Internet / e-commerce