E-commerce Witryn Podróżniczych

DM Sorus Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pasjonuje Cię tworzenie stron internetowych? Lubisz tematykę podróżniczą? To ta praca jest stworzona dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do zespołu naszego wydawnictwa, z którym kojarzy się nieodmiennie postać wybitnego polskiego reportażysty Kazimierza Nowaka, który w okresie międzywojennym odbył swoją słynną 5-letnią wędrówkę przez Afrykę. Książki podróżnicze stanowią najważniejszą dla nas grupę książek jakie wydajemy. Oprócz książek będziemy teraz tworzyć również internetowe witryny o tej samej tematyce.

Jeśli masz doświadczenie z WordPress, interesujesz się marketingiem internetowym, lubisz łamigłówki techniczne i chcesz obcować z ludźmi, którzy podróżują, dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

* Samodzielne konfigurowanie witryn internetowych

* Przygotowywanie specyfikacji dla projektu graficznego dla webdesignera

* Zlecanie i egzekwowanie wykonywania usług zewnętrznym specjalistom.

* Wyszukiwanie, testowanie, wdrażanie i konfigurowanie wtyczek do WordPress.

* Przeprowadzanie rozmów z klientami.

* Opracowywanie strategii marketingowych dla właścicieli witryn.

* Podstawowe czynności serwisowe dotyczące witryn (kopie zapasowe, aktualizacje).

Korzyści jakie odniesiesz w pracy z nami:

* Będziesz współtworzyć dziesiątki podróżniczych serwisów www.

* Poznasz dogłębnie techniczną i marketingową stronę budowania i rozwijania serwisów internetowych, które generują ruch i prowadzą do sprzedaży.

* Staniesz się gwiazdą w zakresie stosowania różnych wtyczek WordPress i współdziałania ich między sobą.

* Nauczysz się korzystać z narzędzi do zdalnej pracy grupowej.

* Nabierzesz wprawy w koordynacji usług zlecanych różnych podwykonawcom.

* Korzystając ze sprawdzonych narzędzi, staniesz się jednocześnie kreatorem nowych rozwiązań w e-commerce i e-usługach.

Sposób pracy:

Praca częściowo na miejscu w biurach w Poznaniu (głównie Wilda, raz w tygodniu Sołacz), a częściowo zdalnie, korzystając z narzędzi Google, systemu zarządzania zadaniami oraz systemem do telekonferencji. Na początku oferujemy zajęcie na ok. 20 godzin tygodniowo (z czego minimum połowa musi być na miejscu w biurze).

Napisz do nas dlaczego chcesz dołączyć do zespołu naszego wydawnictwa, dołącz CV i czekaj na pozytywną odpowiedź.

Zapewniamy, że u nas nigdy nie będziesz się nudzić. Poznasz różne branże związane z podróżami, a może nie tylko. Będziesz pracować z jednej strony trochę jak detektyw, który musi odkryć kluczowe fakty wśród otrzymanych informacji, a z drugiej strony jak konstruktor obiektów stworzonych do robienia rozgłosu i zarabiania na tym pieniędzy :)

Wymagania

- zdolności przetwarzania informacji w wiedzę techniczną,
- doświadczenia w konfiguracji i używania WordPress,
- podstawowej wiedzy na temat CSS,
- szerokich zainteresowań,
- korzystania z poczty Gmail i Dysku Google.

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku wydawniczym już od 1991 r. Początkowo zajmowaliśmy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce