Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i rozszerzeń platformy E-commerce globalnej marki odzieżowej (w tym odpowiedzialność w zakresie technicznych interfejsów XML/Middleware)
  • Wsparcie implementacji, utrzymania oraz dalszego rozwoju narzędzia Magento
  • Udział w szeroko zakrojonych globalnych projektach omnichannel
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań – development’em, testami, wdrożeniem
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Eskalacja wyzwań oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań
  • Efektywna praca w zespole i odpowiedzialność za własny zakres zadań we wszystkich projektach

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania, programowania oraz implementacji rozwiązań z użyciem PHP
  • Znajomość JavaScript, CSS, XML, MySQL (mile widziane: Linux, Jasperreport oraz oprogramowanie Software AG)
  • Około 3 lat doświadczenia zawodowego z wykorzystaniem PHP
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub równorzędne kwalifikacje
  • Znajomość najnowszych technologii i trendów web development
  • Zainteresowanie rozwojem innowacyjnych rozwiązań ecommerce i zdobywaniem wiedzy na temat ich zastosowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) jest warunkiem koniecznym
  • Uprzednie doświadczenie w pracy z Magento będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciągły rozwój zawodowy dzięki wymagającym wyzwaniom oraz wpółpracy ze specjalistami wielu gałęzi IT
  • Samodzielne stanowisko i długofalowa współpraca pozwalająca na wywarcie realnego wpływu na rozwój międzynarodowej marki
  • Okazja do pracy z wiodącymi systemami, aplikacjami oraz bazami danych
  • Międzynarodowa współpraca w wielokulturowym i wielojęzykowym środowisku pracy
  • Biuro w ścisłym centrum Warszawy
  • Wysoki standard zatrudnienia, w tym prywatna opieka medyczna oraz pakiet Multisport

Prezentacja firmy

FRISTA to dynamicznie rozwijająca się szwajcarska firma outsourcingowa, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP