Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem platformy BagsOff, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: E-Commerce Sales Manager.

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny/na za:

  • zarządzaniem portfelem Klientów
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów e-commerce
  • budowanie relacji z Klientami e-commerce, identyfikowanie bieżących i przyszłych oczekiwań Klienta
  • sprzedaż produktów firmy, negocjowanie warunków umów, przedłużanie umów z dotychczasowymi klientami e-commerce
  • współpracę z działem marketingu przy budowaniu i prowadzeniu kampanii online
  • udział w rozwoju na rynku krajowym oraz zagranicznym

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze sprzedaży e-commerce (branża e-commerce będzie dodatkowym atutem)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, głównie Excel
  • samodzielności w realizowaniu zadań
  • umiejętności budowania efektywnych relacji z klientami
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w oparciu o umowę B2B
  • podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole

Prezentacja firmy

Bagsoff Retail Poland to e-comerce który prowadzi stronę pośredniczącą w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja