E-Commerce Marketing Manager

8a.pl

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • współpraca przy opracowywaniu strategii oraz kampanii wizerunkowych i sprzedażowych
  • proponowanie, wdrażanie, koordynowanie, zarządzanie oraz kontrolowanie działań marketingowych we współpracy z przełożonymi w celu realizacji przyjętej strategii handlowo-marketingowej
  • proponowanie, planowanie i realizowanie kampanii newsletter wraz z oceną skuteczności
  • opieka nad platformą branded content oraz serwisami www poszczególnych marek
  • organizacja sesji zdjęciowych produktów, spotów reklamowych, poradników video
  • analiza działań konkurencji
  • analiza ofert współpracy pod kątem potencjalnych korzyści wizerunkowych i sprzedażowych
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi: dostawcy usług, agencja kreatywna

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (marketing, reklama, PR)
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w dziale marketingu lub w agencji marketingowej/reklamowej z naciskiem na digital
  • znajomości narzędzi do wysyłki kampanii mailingowych (np. Freshmail)
  • znajomości systemu CMS Wordpress
  • kreatywności, samodzielności oraz koncentracji na założonych celach
  • znajomości i śledzenia aktualnych trendów z zakresu marketingu
  • zdolności organizacyjnych, umiejętności zarządzania czasem oraz pracą i działaniem zewnętrznych podwykonawców
  • znajomość rynku outdoor będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji – lider rynku e-commerce/outdoor
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe godziny pracy (pn. – pt. 8:00 – 16:00)
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji – Nowe Gliwice
  • atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę pracy
  • ambitną i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

8a.pl jest wiodącym sklepem na rynku sprzedaży internetowej w Polsce w k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce