Opis stanowiska pracy

Jeśli wspierasz sklepy internetowe w tym by coraz lepiej funkcjonowały na konkurencyjnym rynku e-commerce to jesteś osobą, której szukamy.

Ponieważ szukamy rzetelnego i dokładnego e-commerce manager’a.

Tworzymy i obsługujemy sklepy internetowe dla naszych klientów jako ecommerce-manager . pl. Wspieramy naszych klientów w rozwoju ich sklepów internetowych. Pracujemy w niesamowicie przyjaznym i wspierającym się otoczeniu i doskonałej relacji z klientami.

Jeśli doceniasz jak niesamowite rozwiązania e-commerce można wdrażać u klienta i sprawiać, aby małe i średnie firmy stawały się wielkie to dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

Zarządzanie sklepami internetowymi jako e-commerce manager dla naszych klientów przy wsparciu innych osób. Czyli między innymi:

  • Współtworzenie i dbanie o sprawne wdrożenie strategii rozwoju kanałów e-commerce
  • Dbanie o efektywne wykonywanie strategii we wszystkich kanałach. m.in.: SEO, SEM, media społecznościowe, email marketing, sieci afiliacyjne, content marketing, marketing automation
  • Usprawnianie stron sprzedażowych w celu zwiększenia konwersji,
  • Analizowanie potrzeby użytkowników i ich zachowania w serwisie,
  • Analizowanie danych dotyczących efektywności prowadzonych działań i ich raportowanie.
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Przewidywanie trendów, rekomendacje
  • Zarządzanie projektem klienta: wprowadzanie nowych modułów i funkcjonalności na stronie, usprawnianie procedur wewnątrz firmy
  • Współpraca z całym zespołem wdrożeniowym

Wymagania

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku e-commerce B2B i B2C
  • Bardzo dobra znajomość rynku i trendów e-commerce
  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania leadów, budowania bazy klientów
  • Zdolność szybkiego budowania relacji z kontrahentami
  • Wysoki poziom orientacji na klienta
  • Terminowość, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analizy raportów i wyciągania wniosków dla optymalizacji działań
  • Dążenie do własnego rozwoju, poznania nowych technologii

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2500 – 5000 zł netto (umowa o pracę lub faktura)
  • Ciągłą naukę i rozwój w zakresie: e-commerce, programowania, produktywności
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość na Twoje pomysły
  • Dużą samodzielność w doborze sposobu realizowanych zadań
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę pełną wyzwań
  • Dużą niezależność
  • Pracę zdalną / zdalnie (cała Polska) lub w biurze: Warszawa - Pola Mokotowskie

Szukamy osoby niezwykłej, wiec pokaż nam że taki / taka jesteś.

Zamiast listu motywacyjnego wyślij przykłady: prowadzonych kampanii emailowych, reklamowych, marketing automation, koncepcji zmian poprawy optymalizacji stron.

Opisz te przykłady w max 1000 znaków, a najbardziej interesują nas głównie rezultaty, czyli zrzuty ekranu z statystyk (bez danych wrażliwych).

Załącz także swoje CV.

Prezentacja firmy

Tworzymy i obsługujemy sklepy internetowe jako convertis.pl. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Sprzedaż