E-Commerce Manager / Specjalista ds. E-Commerce

Logistiko Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Logistiko to polska firma, która świadczy usługi magazynowe dla małych i średnich sklepów internetowych. Oferujemy innowacyjne rozwiązanie pozwalające sprzedawcom internetowym skupić się na sprzedaży, podczas gdy my zajmujemy się ich logistyką (magazynowaniem i wysyłką zamówień).

Świadczymy nasze usługi już od 9 lat. W poprzednim roku otwarliśmy kolejny magazyn – możesz go zobaczyć od wewnątrz już teraz – http://goo.gl/maps/Vnoe3

Nasza główna siedziba i być może Twoje przyszłe miejsce pracy mieści się w Krakowie https://goo.gl/maps/61TeqG373xo

Już teraz możesz wejść do środka i zobaczyć jak wygląda nasze biuro https://goo.gl/maps/NqnrL

Jesteśmy również odpowiedzialni za dwa inne projekty – AlleKurier oraz Statkiem.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która w swojej dotychczasowej karierze:

  • była odpowiedzialna za wdrożenie lub rozwój projektu e-commerce lub podobnego (min. 2 lata doświadczenia),
  • dobrze orientuje się  w tematyce User Experiance i User Interface
  • wykorzystywała Google Adwords, Google Analytics, wysyłała mailingi, tworzyła kampanie remarketingowe oraz prowadziła działania SEO,
  • współpracowała z programistami i koordynowała ich pracę,
  • potrafi lojalizować klientów za pomocą Marketing Automation,
  • potrafi stworzyć dobrą atmosferę w zespole i dowozić cele organizacji.

Zakres obowiązków:

  • planowanie, realizacja i koordynowanie działań marketingowych (online i offline),
  • współpraca i nadzorowanie pracy programistów oraz grafika,
  • optymalizacja strony i aplikacji –w zakresie użyteczności i funkcjonalności,
  • udział w wydarzenia branżowe (konferencja, targi) – reprezentowanie firmy.

Celem dla osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności usługi Logistiko. Dołączysz do zespołu w który są programiści, grafik i osoba odpowiedzialna  za logistykę.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę lub B2B (faktura),
  • Możliwość wpływu i rozwoju innowacyjnego projektu  z sektora e-commerce i logistyki.

Prezentacja firmy

„Zajmij się sprzedażą, my zajmiemy się pakowaniem” <br/> <br/>Nasze mott... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Analityka