E-commerce and Marketing Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
E-commerce and Marketing SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współtworzenie oraz implementacja krótko i długotrwałej strategii komunikacji marki w kanale e-commerce;
  • Zarządzanie portfolio produktowym u poszczególnych e-trade partnerów wspólnie z Działem Sprzedaży i Działem Marketingu;
  • Ciągłe monitorowanie skuteczności działań reklamowo-promocyjnych w kanale e-commerce wraz z ich optymalizacją;
  • Odpowiedzialność za realizację strategii sprzedaży w kanale e-commerce;
  • Współtworzenie rozwiązań mających na celu maksymalizację sprzedaży przez Internet;
  • Współpraca oraz budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z e-trade partnerami;
  • Prowadzenie bieżącej analizy rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce;
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych (sklepy stacjonarne i e-sklepy) oraz planów mediowych we współpracy z działem marketingu oraz partnerami zewnętrznymi;
  • Wdrażanie materiałów promocyjnych oraz koordynowanie ich przygotowania i dystrybucji
  • w sklepach stacjonarnych oraz e-sklepach;
  • Kontakty i współpraca z agencjami reklamowymi i mediami;

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – doświadczenie po stronie sklepu internetowego będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczna znajomość narzędzi e-marketingowych;
  • Umiejętność zarządzania projektami internetowymi ze zdolnością do tworzenia i wykonywania planów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz prowadzenie jednocześnie wielu projektów;
  • Umiejętność przeprowadzania analiz i rozwiązywania problemów;
  • Dobra znajomości pakietu MS Office (Excel i Power Point);
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Kreatywność, samodzielność, dbałość o szczegóły oraz wychodzenie z inicjatywą;
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • Prace w renomowanej firmie z branży AGD;
  • Atrakcyjne wynagrodzenia;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w obszarze Marketingu;
  • Pracę w międzynarodowym, przyjaznym i otwartym środowisku pracy oraz inspirującą atmosferę;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.