E-commerce Account Manager

INQUISIO

Kraków, małopolskie

INQUISIO

Od: INQUISIO
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Internet / e-commerce

Firma INQUISIO.store specjalizująca się w marketingu i analizach e-commerce poszukuję osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Pomoc w realizacji projektów (głównie kontakt z obecnymi klientami)
  • Asysta w wycenie projektów
  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi klientów (np. Google Adwords)
  • Opracowywanie i realizacja strategii marketingowych dla sklepów internetowych
  • Analiza i raportowanie danych sprzedażowych oraz statystyk odwiedzin
  • Wyznaczanie kierunków rozwoju sklepów
  • Monitoring działań konkurencji

Wymagania

  • Minimalnie roczne doświadczenie pracy w branży e-commerce, agencji reklamowej lub dziale marketingu
  • Znajomość dziedziny marketingu z naciskiem na marketing internetowy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Certyfikat Google Adwords lub Google Analytics
  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
  • Znajomość podstaw języka HTML/CSS

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę w młodym zespole i świetną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Możliwość wzięcia udziału w projektach związanych z badaniami marketingowymi oraz zaawansowanymi analizami statystycznymi (INQUISIO.research)

Informujemy, że skontkatujemy się z wybranymi kandydatmi.