Opis stanowiska pracy

Osoby pasjonujące się lokalnymi sprawami oraz wydarzeniami w mieście Lesznie, a które są zainteresowane współpracą dziennikarską z nowo powstałym portalem internetowym prosimy o aplikowanie.

Oferujemy Wam:

-pracę w portalu, którego celem jest poważne zaistnienie na rynku lokalnych mediów, ponieważ naszym zdaniem aktualna oferta prasowa nie jest wystarczająca,

-pracę w młodym, ambitnym gronie, otwartym na świat, nowe znajomości i przyjaźnie,

-możliwość prezentacji swych poglądów szerokiemu gronu Czytelników, kształtowania opinii publicznej,

-szansę sprawdzenia się w pracy dziennikarskiej; dajemy nadzieję, iż współpraca z nami będzie dla Was odskocznią do zawodowej kariery w tej branży.

W celu ułatwienia wykonywania obowiązków wystawiamy legitymacje i akredytacje prasowe.

Od kandydatów oczekujemy:

- kreatywności,

- talentu w przelewaniu myśli na papier,

- łatwości w kojarzeniu faktów, wyciąganiu i formułowaniu wniosków,

- gotowości do poświęcenia swego cennego czasu i zaangażowania w pracę nie przynoszącą na początku wymiernych korzyści materialnych.

Jeżeli nasza oferta jest tym czego szukałeś - napisz do nas!

W aplikacji prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko

- wiek

- miejsce zamieszkania

- tel. kontaktowy

- napisz kilka słów o sobie, dlaczego interesujesz się pracą dziennikarza

Prezentacja firmy

Młoda prężnie rozwijająca się firma w branży wydawczniczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 50PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo