Opis stanowiska pracy

Wydawca magazynu internetowego na temat Bieszczad, który skierowany jest do miłośników gór, turystów oraz osób zainteresowanych aktualnościami z regionu, szuka dziennikarzy do współpracy z naszą redakcją.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • research informacji oraz przygotowywanie artykułów,
  • analiza wydarzeń w regionie ("trzymanie ręki na pulsie") oraz dostarczanie tematów do nowych publikacji,
  • współpraca z redaktorem prowadzącym.

Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • regularne zlecenia artykułów,
  • pracę w przyjaznej i sprzyjającej kreatywnemu myśleniu atmosferze.

Wymagania

  • roczne, udokumentowane doświadczenie dziennikarskie w prasie, radiu lub w portalu internetowym,
  • znajomość regionu oraz rynku turystycznego,
  • lekkie pióro, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • terminowość,
  • podstawowa znajomość HTML lub/i systemów CMS serwisów internetowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • otwartość na ludzi, umiejętność szybkiego uczenia się.

Do swojej oferty proszę dołączyć minimum dwa teksty swojego autorstwa.

Mile widziany własny aparat fotograficzny (fotografie na potrzeby publikacji w internecie).

Prezentacja firmy

Media Impression jest wydawcą mediów specjalizujących się w temat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo