Dziennikarz w portalu o technologiach internetowych

ImaginePR s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wydawca magazynu internetowego na temat technologii internetowych wykorzystywanych w biznesie, który skierowany jest do osób prowadzących firmę lub zajmących stanowiska związane z marketingiem, szuka dziennikarzy (freelance/praca zdalna/cała Polska) do współpracy z naszą redakcją.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • research informacji oraz przygotowywanie artykułów,
  • analiza trendów, nowości rynkowych ("trzymanie ręki na pulsie") oraz dostarczanie tematów do nowych publikacji,
  • współpraca z redaktorem prowadzącym,
  • publikowanie artykułów w portalu.

 Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • regularne zlecenia artykułów,
  • pracę w przyjaznej i sprzyjającej kreatywnemu myśleniu atmosferze.

Wymagania

  • mile widziane minumum roczne, udokumentowane doświadczenie dziennikarskie w prasie, radiu lub w portalu internetowym,
  • znajomość tematów związanych z marketingiem internetowym,
  • lekkie pióro, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • terminowość,
  • podstawowa znajomość HTML lub/i systemów CMS serwisów internetowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • otwartość na ludzi, umiejętność szybkiego uczenia się.

Do oferty proszę dołączyć minimum dwa teksty (około 2000-3000 znaków ze spacjami) swojego autorstwa związane z jednym z poniższych tematów:

  1. domeny lub/i marketing w wyszukiwarkach,
  2. e-mail marketing,
  3. WordPress lub/i nowe rozwiązania HTML.

Prezentacja firmy

ImaginePR to agencja public relations specjalizująca się w działaniach ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo