Dziennikarz-stażysta

Smart MBC

Poznań, 60-758, wielkopolskie

Smart MBC

Od: Smart MBC
Miejsce pracy: Poznań, 60-758

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Marketing / PR / Social Media

Główne zadania:
redagowanie tekstów,
opracowywanie artykułów branżowych,
pozyskiwanie niezbędnych materiałów prasowych (kontakt z firmami z branży),
redagowanie i publikacja informacji prasowych.

Oczekujemy:
umiejętności redagowania tekstów (mile widziani studenci dziennikarstwa, filologii polskiej, komunikacji i innych kierunków pokrewnych)
dyspozycyjności w wymiarze 28 godzin tygodniowo (praca od wtorku do piątku w godzinach 9-16),
znajomości j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
znajomość przepisów prawa prasowego będzie dodatkowym atutem,
wysoko rozwiniętych umiejętności interpresonalnych,
umięjętności pracy pod presją czasu,
zaangażowania i wysokiej motywacji,
rzetelności i odpowiedzialności podczas wykonywanych zadań.

Smart MBC