Opis stanowiska pracy

 Praca wiąże się z redakcją tekstów i realizacją materiałów filmowych tj. m.in.:

  • Dokumentacja miejsca realizacji zdjęć – wyszukanie lokalizacji, sprawdzenie miejsc i dokumentacja fotograficzna
  • Realizacja Dźwięku
  • Opracowanie Skryptu odcinka filmowego na podstawie monografii zawodu
  • Redakcja teksów lektorskich

 Praca wiąże się z redakcją tekstów i realizacją materiałów filmowych.

Oferujemy:
* pracę w młodym, dynamicznym zespole;
* stałą współprace przez okres 12 miesięcy;
* umowa zlecenie lub umowę o dzieło;
* możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

* znajomość zagadnień związanych z realizacją filmową,
* doświadczenie w pracy jako reporter telewizyjny lub radiowy - nie krótsze niż 1 rok,
* umiejętność pracy pod silną presją czasu,
* mile widziana znajomość programów montażowych,
* odpowiedzialności i zaangażowania,
* umiejętności pracy w zespole,
* gotowość do pracy w nienormowanym trybie
* prawo jazdy kat. "B" mile widziany własny samochód

Proszę o przesłanie CV i ewentualne portfolio (nagrania wideo lub radiowe mp3).

Zgłaszając swoją kandydaturę proszę podać wysokość oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Prezentacja firmy

Firma GlobalFu świadczy zintegrowane usługi w zakresie: <br/>- nowych te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo