Opis stanowiska pracy

Dentonet to portal, który istnieje ponad 15 lat. Codziennie dostarczamy najwyższej jakości content skierowany do lekarzy stomatologów, pacjentów i asysty stomatologicznej. Nasze forum odwiedza co miesiąc 50 000 unikalnych użytkowników. Pod względem liczby wejść na stronę jesteśmy liderem na polskim rynku portali stomatologicznych. Naszą misją jest łączenie środowiska
pacjentów, lekarzy stomatologów oraz asysty dentystycznej poprzez dostarczanie wiedzy i rzetelnej informacji za pośrednictwem nowoczesnych metod komunikacyjnych.

Poszukujemy osoby, która:
• doskonale porusza się w obszarze tworzenia materiałów dziennikarskich,
• orientuje się w tematyce medycznej/stomatologicznej,
• posiada doświadczenie na stanowisku reporterskim lub dziennikarskim (minimum 2 lata),
• ma dobrą intuicję w zakresie wyszukiwania ciekawych materiałów dziennikarskich,
• ma dobrą znajomość prawa prasowego i rynku reklamy internetowej.

Dlatego, jeżeli:
• posiadasz doświadczenie w pracy w mediach,
• wyszukiwanie tematów do publikacji to Twoja pasja,
• przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich (artykuły, reportaże, wywiady itp.) to Twoje życie,
• współpraca z redakcją i dbanie o najwyższą jakość prezentowanych treści to Twoja codzienność

Jeżeli spełniasz wszystkie te kryteria, a dodatkowo SEO i SEM nie są dla Ciebie tajemnicą, jesteś przyjęty/a. Dla pewności wyślij nam jednak swoje CV.

Czekamy na Twoja aplikację

Prezentacja firmy

Dentonet.pl to portal, który istnieje ponad 15 lat. Codziennie do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo