Dziennikarz/Redaktor

MotoFocus

05-075 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MotoFocus i TruckFocus

Portale internetowe dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej poszukują osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• pisanie i redagowanie newsów, dłuższych tekstów, relacji z wydarzeń i wywiadów

• wykonywanie zdjęć do publikacji

• bieżące wspomaganie pracy redakcji

• tłumaczenie informacji z języka angielskiego

Oferujemy:

• stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

• pracę zdalną w systemie Home Office" lub w redakcji w Warszawie

• możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

• wykształcenie wyższe dziennikarskie lub techniczne

• doświadczenie w pracy w redakcji czasopisma lub portalu

• umiejętność pisania i redagowania tekstów - „lekkie pióro”

• umiejętność wyszukiwania informacji

• ogólna wiedza o rynku motoryzacyjnym

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• znajomość rynku pojazdów ciężarowych oraz rynku części samochodowych

Prosimy o załączanie klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

MotoFocus prowadzi portale skierowane do właścicieli i pracownikó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo