Dziennikarz / Redaktor serwisu technologicznego

North Star

Wrocław, 53-604, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wrocław

Interesujesz się nowymi technologiami? Lubisz występować przed kamerą? Masz charyzmę w oczach?

Dołącz do naszego redakcyjnego zespołu. Obecnie poszukujemy osób do realizacji nagrań video dla naszego portalu w obrębie następujących kategorii sprzętowych:

•Urządzenia mobilne (smartfony, tablety, laptopy)

•Sprzęt AGD

•Sprzęt komputerowy PC (hardware)

•Sprzęt dla graczy (myszki, klawiatury…)

•Sprzęt fotograficzny

•Sprzęt sieciowy (routery)

•Inne sprzęty (napisz do nas o jakim sprzęcie chciałbyś tworzyć materiały)

Do Twoich obowiązków należeć będzie przygotowanie materiałów video (testów, poradników) w obrębie wybranej kategorii sprzętowej.

Oferujemy:

•Urządzenia do testowania, miejsce oraz sprzęt do nagrań

•Zdobywanie doświadczenia w popularnym serwisie internetowym

•Udział w innowacyjnych projektach

•Elastyczną formę współpracy

•Pomoc kamerzysty i montażysty

Wymagania

•Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenie w prezentowaniu materiałów na serwisach internetowych

•Doskonała orientacja w zakresie nowych technologii z wyszczególnieniem powyższych kategorii sprzętowych

•Swoboda komunikacji

•Duża kreatywność przy opracowywaniu materiałów, samodzielność

•Terminowość

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)”.

Prezentacja firmy

Portal VideoTesty.pl powstał 17-go stycznia 2009 roku. Jesteśmy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo