Opis stanowiska pracy

Duża , ogólnopolska organizacja poszukuje osoby na stanowisko Dziennikarza portalu internetowego. Miejsce pracy – Otrębusy k/Warszawy.

Opis stanowiska:

  • redagowanie materiałów do publikacji na portalu, min dwa teksty tygodniowo.
  • wywiady z osobami odpowiedzialnymi za politykę społeczną i rehabilitację zawodową – politykami, przedstawicielami instytucji, związków, organizacji pozarządowych
  • kontakt z rzecznikiem prasowym PFRON, obsługa zapytań w trybie informacji publicznej ( ustawa o IP )
  • przygotowywanie newsletterów we współpracy z informatykiem
  • obsługa mediów społecznościowych ( Facebook i Twitter )
  • promocja portalu w innych mediach, przesyłanie własnych tekstów i propozycji tematów
  • udział w konferencjach naukowych i poprojektowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min 2 lata
  • znajomość ustawy o informacji publicznej
  • swoboda szybkiego redagowania różnej długości treści
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera (Internet, Pakiet MS Office – programy Word, Excel, PP ).
  • samodzielność, operatywność i wysoka kultura osobista

Dodatkowy atut:

  • znajomość środowiska osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo