Opis stanowiska pracy

Praca przy tworzeniu czasopisma kulinarnego

Zgłaszanie tematów i pisanie tekstów własnych
Redagowanie tekstów innych autorów
Wyszukiwanie materiałów i ich opracowanie redakcyjne
Dbałość o atrakcyjność treści i atrakcyjną formę emisji
Nadzór nad czasopismem, doborem treści, wartością merytoryczną treści oraz warsztatem dziennikarskim

Wymagania

Wymagania
Wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne
Nastawienie na realizację stawianych celów, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Prezentacja firmy

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży drogowej. Od niedawna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo