Dziennikarz (freelancer) o specjalizacji: druk, poligrafia, DTP, grafika

Content House Sp. z o. o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja ContentHouse poszukuje do stałej współpracy redaktorów / dziennikarzy, których nie przerosną tematy związane z drukiem i poligrafią, DTP oraz grafiką komputerową i użytkową.

Wymagane:

  • Doświadczenie i rozeznanie w branży poligraficznej (wiedza z Google nie wystarczy)
  • Wykształcenie kierunkowe bardzo mile widziane
  • Sprawne operowanie słowem pisanym i doświadczenie w pisaniu tekstów internetowych
  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych artykułów specjalistycznych dla grupy B2B

W grę wchodzą stałe, comiesięczne zlecenia oraz możliwość rozszerzenia współpracy.

Wymagania

Takie warunki musisz spełnić, żeby z nami pracować:

  • specjalizacja dziennikarska w przynajmniej jednej z wymienionych wyżej dziedzin
  • „lekkie pióro”
  • komunikatywność
  • płynna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (np. w przypadku konieczności wykorzystania w tworzonych treściach anglojęzycznych raportów i analiz)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z:

  • CV
  • 2-3 przykładowych tekstów autorstwa kandydata (np. materiały dziennikarskie, informacje prasowe, reportaże, analizy, własne opracowania raportów, itp.).
  • Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House Sp. z o. o..

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

3 powody, dla których warto pracować z ContentHouse:<br/>1. Multi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne