Dział Obsługi Klienta - PŁATNY STAŻ

Fordata Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PŁATNEGO STAŻU – Dział Obsługi Klienta

(z preferencją na stałe zatrudnienie na czas nieokreślony)

Chcesz zdobyć unikatowe doświadczenie w firmie świadczącej innowacyjne na polskim rynku usługi?

Dzięki nam będziesz miał okazję współpracować z klientami z regionu Europy Centralnej i Wschodniej, poznasz tajniki organizacji transakcji Fuzji i Przejęć oraz nowoczesne narzędzia informatyczne wspierające te procesy.

Dołącz do naszego Zespołu Obsługi Klienta i zdecyduj o kształcie swojej kariery!

Stanowisko – Młodszy specjalista ds. Obsługi klienta

Jakie cechy powinieneś posiadać:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra obsługa pakietu MS Office oraz ogólna dobra znajomość obsługi komputera
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność: min. 30 godziny w tygodniu (elastycznie, w zależności od potrzeb i możliwości stron)

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość języka rosyjskiego lub czeskiego lub pokrewnego
  • Status studenta
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Podstawowa wiedza na temat zagadnień związanych z działaniem systemów informatycznych

Co będziesz robił na stażu:

  • Wspierał Kierownika Projektu w kontakcie z klientami z regionu Europy Centralnej i Wschodniej
  • Pomagał użytkownikom systemu Virtual Data Room w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Współpracował z działem R&D przy rozwoju aplikacji Virtual Data Room
  • Współpracował z działem IT przy testowaniu zmian wprowadzanych w systemie

Co zyskasz:

  • Wynagrodzenie + system motywacyjny
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość dalszej, stałej współpracy
  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przy organizacji Due Diligence
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień
  • Profesjonalny i konstruktywny feedback nt. jakości realizowanych zadań
  • Praca zmianowa (9-15, 15-21)

Czas trwania stażu: sierpień 2019 – styczeń 2020 r. (z preferencją na stałe zatrudnienie na czas nieokreślony)

Lokalizacja: Poznań Centrum

Prezentacja firmy

FORDATA to lider na polskim rynku kapitałowym, który świadczy usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praktyki / Staż, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting, Praca Praca dla studenta