Dział marketingu poszukuje nowych osób do swojego zespołu

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma rozwijająca się w niebywałym tempie, poszukuje współpracowników do realizacji projektów marketingowych chcących zarabiać ciekawe pieniądze i rozwijać się zarówno zawodowo jak i osobiście. Kilku etapowa rekrutacja ma wyłonić najlepszych kandydatów jak i dokładnie zapoznać z przyszłymi obowiązkami.

Do zadań naszych współpracowników należy :

- aktywna promocja marek klientów zewnętrznych,

- prezentacje, pozyskiwanie odbiorców,

- uzupełnianie dokumentacji firmowej,

- raportowanie wyników pracy.

Naszym priorytetem są ludzie: ich zaangażowanie i nieustająca chęć rozwoju. Nie wymagamy bogatego doświadczenia. Najlepszym współpracownikom oferujemy realną możliwość rozwoju.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (jedne z najwyższych stawek w branży),

- bonusy motywacyjne za dobre wyniki,

- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,

- bezpłatne szkolenia,

- zespołowe wyjścia integracyjne,

- wynagrodzenie zawsze na czas (tygodniówki),

- pracę dla każdego kto ma śmiałość i nie boi się rozmawiać z ludźmi.

Wymagania

Idealny kandydat to osoba:

Ambitna, pozytywnie nastawiona, stawiająca na rozwój osobisty ale też fajną atmosferę w pracy, chętna do zdobywania nowych doświadczeń posiadająca min. średnie wykształcenie, dostępna czasowo (od poniedziałku do piątku).

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne